Navigácia

Zoznam učiteľov

E-mail
 
 
Mgr. Lýdia Muráriková Riaditeľka
 
 
PaedDr. Martina Frantová Zástupkyňa
Triedna učiteľka: IV.C
Vedie krúžok: Tvorivé ručičky
Vedie krúžok: Vševedko
 
 
Mgr. Eva Aláčová Triedna učiteľka: IV.B
 
 
Mgr. Katarína Alföldiová Triedna učiteľka: VIII.C
Vedie krúžok: Mladí biológovia
 
 
Mária Bandziová Vychovávateľka
 
 
Mgr. Štefan Gago Učiteľ
 
 
Mgr. Daša Hakszerová Triedna učiteľka: VI.A
 
 
Mgr. Marcela Halgašová Triedna učiteľka: VI.B
 
 
Mgr. Erika Heráková Novotná Triedna učiteľka: III.A
 
 
Mgr. Helena Igazová Učiteľka
 
 
Mgr. Lenka Kačkovičová Triedna učiteľka: I.B
Vedie krúžok: Vybíjaná
 
 
Katarína Kmotríková Vychovávateľka
 
 
Mgr. Silvija Korytárová Pedagogická asistentka
 
 
Mgr. Víťazoslav Kostka Triedny učiteľ: V.A
Vedie krúžok: Šport MIX
Vedie krúžok: Volejbal
 
 
PaedDr. Adriana Kupková Učiteľka
 
 
Mgr. Klára Maceková Učiteľka
Vedie krúžok: Slovenčina trochu inak 2
 
 
Mgr. Alžbeta Magáthová Triedna učiteľka: VIII.B
Vedie krúžok: Fyzika hrou
 
 
Ing. Magda Majorová Triedna učiteľka: VIII.A
 
 
Mgr. Miroslava Matúšová Triedna učiteľka: II.B
 
 
Mgr. Jana Mihová Učiteľka
 
 
Mgr. Zoltán Mikó Triedny učiteľ: IV.A
Vedie krúžok: Spievame s radosťou
 
 
Anita Nagyová Učiteľka
 
 
Mgr. Katarína Németh Učiteľka
Vedie krúžok: Čítame po anglicky
Vedie krúžok: Taliančina hrou
 
 
Mgr. Lívia Pápayová Učiteľka
Vedie krúžok: Biblia očami detí
 
 
Mgr. Stela Pišteková Triedna učiteľka: VII.B
Vedie krúžok: Slovenčina trochu inak 1
 
 
Mgr. Andrea Popelková Triedna učiteľka: II.C
 
 
Mgr. Jarmila Porhajašová Triedna učiteľka: I.A
 
 
Nora Runáková Vychovávateľka
 
 
Mgr. Eva Siposová Triedna učiteľka: III.C
 
 
Gabriela Straňáková Učiteľka
 
 
Mgr. Eva Strapková Učiteľka
Vedie krúžok: Hejného matematika 1. ročník
Vedie krúžok: Hejného matematika 2. - 3. ročník
Vedie krúžok: Hejného matematika 4. ročník
 
 
RNDr. Mária Šagátová Triedna učiteľka: IX.A
Vedie krúžok: Matematika vážne - nevážne 1
 
 
Mgr. Andrea Šalatová Triedna učiteľka: VII.A
Vedie krúžok: Hádzaná
Vedie krúžok: Minihádzaná
 
 
Ing. Aneta Šebeňová Triedna učiteľka: IX.B
Vedie krúžok: Matematika vážne - nevážne 2
Vedie krúžok: Zábavná chémia
 
 
Mgr. Ľubica Šipická Triedna učiteľka: II.A
 
 
Jana Takáčová Vychovávateľka
 
 
Mgr. Ivona Tevfik Triedna učiteľka: V.B
 
 
Mgr. Zora Tuláková Učiteľka
 
 
Andrea Vadkertiová Učiteľka
 
 
Mgr. Zita Zaťková Triedna učiteľka: III.B
Vedie krúžok: Čitateľské okienko
 
 
Zuzana Žitňáková Vychovávateľka
 
 
Beata Blehová Ekonómka
 
 
Marta Maráková Administratívna zamestnankyňa
 
 
Anton Szabó Školník
 
 
Alena Tamaškovičová Vedúca školskej jedálne
 
 
Anna Bolgáčová Kuchárka
 
 
Kristína Bosáková Kuchárka
 
 
Eva Nagyová Upratovačka
 
 
Mária Pospišová Kuchárka
 
 
Anna Rábeková Kuchárka
 
 
Zuzana Sklenárová Upratovačka
 
 
Erika Slíšková Kuchárka
 
 
Eva Vyslúžilová Kuchárka

© aScAgenda 2019.0.1142 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 06.12.2018

Voľné miesta na našej škole