Žiaci šiesteho ročníka vo štvrtok, 15. mája 2019, navštívili výrobňu čokolády a cukroviniek v Kittsee, v susednom Rakúsku.
Čokoládovňu Hauswirth založil v roku 1949 Franz Hauswirth pôvodne ako cukráreň vo Viedni. Rodinná firma sa postupne rozrastala a koncom 60-tych rokov sa majiteľ rozhodol presunúť výrobu do svojej rodnej obce – Kittsee. Neskôr firma prešla do rúk syna Franza Hauswirtha mladšieho a v súčasnosti ju vedú bratia Roman a Peter Hauswirthoví už v tretej generácii potomkov zakladateľa.
Postupom rokov nastali vo výrobe a v technologických postupoch zmeny a vďaka spojeniu tradičných a nových receptúr sa firma stala známou ďaleko za rakúskymi hranicami. Z 2 tisíc ton výroby ročne zostáva v Rakúsku 60 % a zvyšných 40% sa vyváža do 50 krajín sveta.
Naši žiaci mali možnosť zhliadnuť video o výrobe čokolády a navštívili aj výrobnú halu. Videli proces vzniku výrobkov od fázy tekutej čokolády až po zabalený hotový produkt.
Zaujímavé bolo porovnanie pôvodných a súčasných výrobných technológií, deti si všímali aj hygienické a bezpečnostné opatrenia pri prevádzke.
Na koniec si v podnikovej predajni mali možnosť kúpiť čokoládky najrôznejších tvarov a chutí a zároveň aj vidieť celý alebo aspoň veľkú časť sortimentu. Kúzelné bolo aj to, že predtým, kým niečo kúpili, mohli úplne všetko najprv ochutnať.
Žiaci mali krásny, no najmä užitočný zážitok.
Mgr. Alžbeta Magáthová, uč. fyziky a techniky