Milí rodičia, milí predškoláci,
ani si neviete predstaviť, akú máme radosť z toho, že sme mali jedinečnú príležitosť spoznať šikovných predškolákov, budúcich prvákov a ich rodičov.
Ďakujeme za prejavenú dôveru, za príjemné momenty strávené spolu s vami, za skvelú atmosféru. Veríme, že sa vám v našej škole páčilo a že sa už teraz tešíte na september.
ĎAKUJEME💛
Kolektív ZŠ Ľudovíta Štúra, Pionierska 4, Šaľa